• https://www.facebook.com/cengiz.ulku
  • https://twitter.com/cengizulku

Anasayfa

4 ve 5 Haziran 2011 günü Çiğli'de ki 2. Ana Jet Üssü'nde dünyanın bir çok ülkesinden katılan uçaklar ve Türk uçaklarının şovu vardı. Sabahın erken saatlerinde yerini alan bir çok İzmir'li gibi bende yerimi aldım. Sadece İzmir değil Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden de çok seyirci gelmişti. TRT televizyonu canlı yayınladı ve benim gittiğim gün 80.000 kişinin olduğunu söylemiş.Bu gösteride çektiğim fotoğraflardan bir kısmını site ziyaretçilerim ile paylaşmak istedim.
08.06.2011
Eylül 2011 - Tayland'ın başkenti Bangkok'a bir fuar dolayısıyla gitme fırsatı buldum. Uzak Doğu denince akla ilk gelen yerlerden biri Bangkok... sokaklarda soya yağı kokusu, sokaklarda yapılan ayak masajları ve sıcak nemli hava. Tabii İstanbul'dan 9 saat süren bir yolculuk... Şehrin ortasından geçen nehir, hem taşımacılık açısından çok verimli kullanılıyor, hem de turistlerin küçük ve uzun motorlu teknelerle gezdirilmesinde...
17.03.2012
11 Temmuz 2010 - Çeşme Dalyan… Simgesi deniz kızı. Efsaneye göre güzeller güzeli bir deniz kızı görülmüş Dalyan’da, yaşlıların anlattığına göre. Bu yüzdendir ki, Dalyan koyunun sizi ilk karşılayan figürü bir deniz kızı heykeli.
04.06.2011
 9 
İLGİNÇ YAZILAR
Üyelik Girişi
Saat Kulesi
Site Arama